vene keeles

Starkki ja Puukeskus ühendavad jõud- Soome konkurentsiamet kiitis tehingu heaks

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

puid2

Soome konkurentsiamet kooskõlastas Starkki ja Puukeskuse ühinemisetehingu. Selle eesmärgiks on olla raua-, puu-, ehitus- ja sisustuskaupade number üks edasimüüja kogu Põhja-Euroopas. Puukeskuse Eesti harul avaneb võimalus olla sillaks Ida- ja Lääne-Euroopa vahel. Esialgu jätkavad ettevõtted oma senise nime ja tegevusalaga.

 Puukeskuse juhataja Atso Matsalu sõnul avab ühinemine uue perspektiivi ka Puukeskuse Eesti harule. „Me oleme justkui sillaks Ida- ja Lääne- Euroopa vahel, mille kaudu saavad uued omanikud tugevdada oma kohalolekut kogu Euroopa ulatuses. Meie klientidele annab see juurde suurema tootevaliku ja parandab konkurentsivõimet,“ lisas Matsalu.

 „Täna, mil Riigikogu konverentsisaalis toimus puidu tähtsust rõhutav seminar „Puiduga jõuame kiiremini kaugemale“ on mul hea meel, et Puukeskuse Eesti haru on saanud uue tõuke kasvamiseks ja tugevnemiseks. Ostame ja müüme Eestis väärtustatud puidust tooteid edaspidigi nii kodu- kui ka välismaistele edasimüüjatele ja tootjatele,“ kinnitas Matsalu

 Puukeskus toob kontserni puitmaterjali erioskused ning põhjalikud teadmised puidu lisandväärtustest. Starkkil on teadmised ja oskused ehitus- ning sisustustoodete poolel. Ettevõtete erinevad tegevusvaldkonnad täiendavad üksteist ja loovad tugeva vundamendi ühisele arengule.

 ”Starkki ja Puukeskuse tootevalik ja müügivõrgustik laienevad ning meil on võimalus õppida üksteise headest tavadest. Nii parandame klienditeenindust ja kulutõhusust”, ütles mõlema ettevõtte tegevjuht Juha-Pekka Pöntinen.

 AS Puukeskus on üks juhtivaid puitmaterjali ja puidust mööbliplaatide hulgimüüjaid Eestis. Ettevõte alustas tegevust 1996.a. ning on Soomes 1924.a. tegutseva Puukeskus OY tütarettevõte Eestis.  Puukeskus on Eesti Kaubandus- ja  Tööstuskoja ja Soome-Eesti Kaubanduskoja liige.

 Lisainfo:  AS Puukeskus, Atso Matsalu, 50 31 870, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

pui

Starkki ja Puukeskuse kontsernid numbrites:

 Starkki: Käive                  479 miljonit eurot

(2013) Töötajaid              umbes 1 000                  Müügipunkte 22

 Puukeskus: Käive            230 miljonit eurot

(2013) Töötajaid              umbes 400                     Müügipunkte 23

 Starkkil ja Puukeskusel on müügipunkte kokku 25-s piirkonnas.

 

Sisselogimine