vene keeles

MULGI MESS 2014

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

viljandi

MULGI MESS 2014
7. - 8. JUUNIL VILJANDIS

Jälgides ajakirjandust, võib küll arvata, et maailm on hulluks läinud. Kõik kuskil sõdivad ja okupeerivad, sanktsioneerivad ja boikoteerivad. Vabariigis kuulutatakse midagi välja ja lükatakse edasi, astutakse tagasi ja tõustakse esile. Aga meie, siin Viljandis, elame ikka oma tavalist väikelinna elu ega kakle kellegagi. Vahest omavahel, siis kah ikka demokraadilisel viisil volikogu saalis või ajalehe veergudel.

Mulgi Mess mõtles siis kah, et tahaks kellelegi midagi välja kuultuada ja teha midagi, mis kõigile kasu toob ja avardaks ühtlasi silmaringi!

Mis seal ikka – kuulutamegi siis välja Mulgi Messi registreeringu alguse ja lubame, et suvi algab Viljandi vanalinnas jälle vilka kaubitsemisega ja kontaktide loomisega, maitstakse head-paremat ja kastetakse kurku kodukootud märjukestega.

TUTVUSTUS

Mulgi Mess saab toimuma Viljandi Hansapäevade südames – Vabaduse platsil ja selle ümbruses. Koostöös Hansapäevade korraldaja Viljandi Linnavalitsusega ühendame vana ja uue ajastu - koos traditsioonilise Mulgi Messiga näeb Viljandi vanalinna tänavatel kaubitsemas käsitöömeistreid ja toiduvalmistajaid. Messile on oodatud oma tooteid - teenuseid pakkuma kõikide eluvaldkondade esindajaid, arvestama peab vaid välitingimustega.

NB! SISSEPÄÄS MESSILE ON KÜLASTAJATELE TASUTA!

Osavõtutaotluse leiad siit
http://www.mulgimess.ee/registreeru/
Infotelefon: 50 22 690 (Tõnu Kaasik)
Kirjad palun saata aadressil: Kaalu 4, 71012, Viljandi.
Elektronkirjad:
Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

KOHTUMISENI MULGI MESSIL 7. JA 8. JUUNIL 2014. AASTAL VILJANDIS

Sisselogimine